Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2466
Stary 05.03.2014, 13:09
W jeden mecz udało się zebrać ok 6 tyś. podpisów pod petycją złotówki od biletu więc i bez Twojej pomocy GrzegorzuTS sobie poradzimy, a z pomocą Wiślackiego Smoka: http://www.youtube.com/watch?v=mDsumEfxi2c

Priorytetowe działania w przypadku "złotówki od biletu":

Cytat:
I. Działania „akcyjne”:
- renowacja pomnika H. Reymana,
- stworzenie murali o tematyce wiślackiej wewnątrz trybun stadionu,
- wsparcie tworzenia muzeum Wisły Kraków m.in. poprzez stworzenie ekspozycji kibicowskiej,
II. Strategia wsparcia marketingu klubowego:
- akcje marketingowe, promocja meczów (plakaty, ulotki, kampanie w mediach, Internecie),
- profesjonalne filmy promocyjne,
- profesjonalizacja organizacji i uatrakcyjnienie spotkań z piłkarzami, legendami klubu, itp.
III. Cykliczne akcje:
- turnieje piłkarskie i inne zawody sportowe m.in. dla najmłodszych kibiców,
- dzień dziecka,
- mikołajki,
- wsparcie dla domów dziecka,
- wsparcie akcji „wyprawka szkolna”,
- pomoc potrzebującym kibicom,

PS.
Zbiórki na stadionie prowadzone przez kibiców są rozliczane z miastem. To tak jakby zbiórka na TS nie była rozliczana..
Wielokrotnie były podawane kosztorysy opraw (nawet koszt zakupu.. puszek farb).
Dobra oprawa to czasem koszt 15-20 tys. złotych. A można zrobić też za 7 tyś.
Nie wiem na jakie strony zaglądasz, ale widocznie nie na www.kibicewisly.pl stąd masz błahe pojęcie o wielu sprawach.
Ostatnio edytowane przez c. : 05.03.2014 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując