raindog napisał(a):

Takie teksty to możesz pisać do dzieciaków w gimnazjum.
Równie dobrze pomnik i muzeum może wybudować klub. Stąd zamiast żebrać o złotówkę, warto zbierać podpisy za wybudowaniem tego typu rzeczy.
|
takie teksty to o dzieciakach z gimnazjum możesz pisać na wisłaportal, tam będzie to zgodne z oczekiwaniami.
Klubu nie stać na regularne płacenie pensji, a Ty piszesz o wybudowaniu przez Klub Muzeum i Pomniku Reymana. Jeśli będziemy czekać na klub, to nie doczekamy tego do śmierci. Zresztą Wisła Kraków, to nie tylko TS, S.A., ale cała społeczność kibicowska.
Dlatego naszym obowiązkiej jest nie tylko domagać się, ale także pomóc.