Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2464
Stary 05.03.2014, 12:45
raindog napisał(a):Wyświetl post
Takie teksty to możesz pisać do dzieciaków w gimnazjum.
Równie dobrze pomnik i muzeum może wybudować klub. Stąd zamiast żebrać o złotówkę, warto zbierać podpisy za wybudowaniem tego typu rzeczy.
takie teksty to o dzieciakach z gimnazjum możesz pisać na wisłaportal, tam będzie to zgodne z oczekiwaniami.
Klubu nie stać na regularne płacenie pensji, a Ty piszesz o wybudowaniu przez Klub Muzeum i Pomniku Reymana. Jeśli będziemy czekać na klub, to nie doczekamy tego do śmierci. Zresztą Wisła Kraków, to nie tylko TS, S.A., ale cała społeczność kibicowska.

Dlatego naszym obowiązkiej jest nie tylko domagać się, ale także pomóc.
Odpowiedz cytując