Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2463
Stary 05.03.2014, 12:37
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Pisałem zaraz po pojawieniu się tego ich poronionego pomysłu ze złotówką od biletu,kto zagwarantuje,że kasa z tych pieniędzy nie pójdzie na cele kibolskie to wielce było oburzenie,że kasa w całości pójdzie na pomniki akcje marketingowe dzieciaki itp,a teraz już nawet samo skwk przyznaje,że część pieniędzy może pójść na oprawy itp .Zdecydowana większość ludzi na mecach Wisły nie chce być zmuszana do tego aby finansować im race z powodu których pózniej klub płaci kare i grozi zamnknięcie stadionu.
Kolejna kwestia to rozliczanie się z tych pieniędzy,przeciez oni teraz nie rozliczają się,że zbiórek meczowych,czy zbiorą 5.000 czy 20.000 to oni biedni są na minusie ewentualnie wychodzą na zero.Nikt poza garstką decyzyjnych z ich stowarzyszenia nie wie gdzie wydawane są te pieniądze,nawet na ich forum są przejawy oburzenia bo od dłuzszego czasu nie podają kosztorysu opraw.
Niech nikt nie da się wmanipulować w ich gierki z klubem,protesty itp.
Na jaki sektor chodzisz?
Odpowiedz cytując