Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2461
Stary 05.03.2014, 12:14
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę zawsze te same osoby, wiele osób omija puchy idąc prosto po browara lub kiełbachę do punktu gastronomicznego.

Pewnie te osoby oczywiście chętnie by korzystały np. z Muzeum Wisły Kraków. Ale aby ponieść ciężąr jego sfinansowania to już nie.
Zatem dorzućmy złotówkę do kiełbasek. Podobna sytuacja.

Zobacz:
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/537...-oszustow.html

Skórcę tekst tak:
"poważni ludzie, zarabiający po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie" to "oszuści i kłamcy" ponieważ "Z przerażeniem" okazało się iż nie podpiszą umowy z SKWK a wolą z kimś innym/zrobić coś innego. Oczywiście gro miejsca poświęcone jest trosce o "Zysk" który "zostanie wyprowadzony na zewnątrz". Reasumując: 4 akapity chronologicznie opisujące sytuację, 3 następne wyciągają archaiczne brudy klubu, jeden podsumowujący ogólną dobrze znaną sytuację Wisły, co dziwne, niezwiązany z projektem 'złotówki'.

Czyli reasumując Wiśle opłaca się i woli dogadać się z inna firmą niż z własnymi kibicami. Jeśli założysz że Bednarz nie jest głupi i nie kręci przy tym lodów, to jak wytłumaczysz ten fakt?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 05.03.2014 o godz. 12:16.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując