|
No i dobrze by było jakby w końcu przedstawione zostały te punkty zapalne w regulaminie bezpieczeństwa o których mówił Bednarz.
Co do kwestionariusza, nie wydaje mi się żeby aż tak ciężkie było dodanie jednego pop up`a jako okienka jeśli kupujesz bilet przez net lub odpowiedź Pani w okienku sprzedającej bilet na co chcę przeznaczyć 1 zł z zakupionego biletu.
|