Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2456
Stary 05.03.2014, 11:46
raindog napisał(a):Wyświetl post
Niech płacą po dwa złote - wyjdzie na jedno.
i w ten sposób pokazujesz ile dla Ciebie znaczy Muzeum Wisły i Pomnik Reymanan i ogólnie WISŁA KRAKÓW. Nie jest warte dla Ciebie nawet 1 zł. Myślę, że to zamyka dyskusje.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.03.2014 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując