Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 05.03.2014, 10:46
Dokładnie, Niemcy rozbujały sie po Aneksji Austrii, wejściu do czechosłowacji bez wystrzału. Pierwszym poważnym testem dla ich armii była Polska. Wtedy nie byli tak silni militarnie. Z każdym poddanym krajem robili sie coraz silniejsi. Z analiz analityków wojskowości wynika, że gdyby Anglia i Francja zaatakowały, lub jeszcze przeprowadzono przed 1 września prewencyjny atak na Niemcy (mówiło sie o tym w kręgach wojskowych w Polsce), to sytuacja Europy potoczyła by sie inaczej. Ale stało sie tak jak się stało.
Dzisiaj mamy powtórkę tchórzliwej polityki względem Putina (nowego Hitlera). Europa, świat, nivczego się nie nauczyły. Chyba bedzie powtórka z rozrywki. Bezwzględnie trzeba przywrócić obowiązkowy pobór w Polsce, mamy niewiele czasu.
Odpowiedz cytując