|
a może by tak wprowadzić jakiś kwestionariusz, który by wypełniała osoba kupująca bilet z pytaniem na co chce przekazać swoją 1 zł od biletu ? Ktoś miałby 4 opcje do wyboru: muzeum, wykończenie stadionu, elewacja stadionu, pomnik itp ? Wtedy byśmy dokładnie wiedzieli gdzie idzie nasz "podatek" a Bednarz uniknąłby tematu pośredniego przyzwolenia na działalność sprzeczną z prawem.
|