domin_czyzyny napisał(a):

nie masz ochoty, aby powstał porządny pomnik Henryka Reymana ?
nie masz ochoty, aby powstało prawdziwe Muzeum Wisły Kraków ?
nie masz ochoty, aby wnętrza trybun były wymalowane ładnymi grafami o tematyce wiślackiej ?
Na te cele miały iść pieniądze z akcji "1 zł od biletu". Czy naprawdę niektórzy ludzie są zaślepienie nienawiścią wobec kibiców, którą wpaja gówno wybiórcze, tvn i inne media ? Czy może tylko udają kibiców Wisły Kraków na tym forum, a w rzeczywistości są parchami ?
Uwalenie przez klub tej wspaniałej inicjatywy może być największym błędem obecnych władz WISŁA KRAKÓW S.A.
|
Jak podobno ileś tysięcy ludzi podpisało się, ze chcą się opodatkować to niech oni się podatkują. Skoro takie szczytne cele to na pewno wszyscy zrzuca się nawet więcej niz po 1 zl. Przecież przy takich celach wspanialych to wszyscy dadza duzo kasy wiec nie wiem czego sie boisz? Nikt chyba nie sadzi ze pieniadze jak przy kazdym podatku sie rozejda gdzies 'lecz nie wiadomo gdzie' i na cele pójdzie tylko część.
Chyba SKWK nie kombinuje tak, ze od biletu obowiązkowo każdy będzie musiał zapłacić a inaczej mało kto da kasę. Przecież takie szczytne cele.
Niektorzy sa zaslepieni to fakt. Sa zaslepieni tym, że jak ktos sie z Toba nie zgadza znaczy ze w nocy przy latarce pod kołudra czyta GW lub oglada potajemnie TVN na smartfonie. Widac chęć podatkowania w narodzie nie ginie. Wisła obsłuzy sciagnei kaze , wydrukuje bilety a ktoś tylko poczeka na przelew i pieniądze za nic.
A Bednarz nie idzie na wojenkę z kibicami tylko SKWK. A to zasadnicza rożnica.