|
Chweileczkę.
Na Ukrainie też było ludobójstwo - vide rzeź wołyńska i też były zabójstwa - vide Majdan.
A że ludobójstwa były 70 lat temu a w Jugosławii 20 lat temu - to przepraszam bardzo - jakie to ma znaczenie w historii świata?
A Albanczycy to były niewinne świętoszki. Się uwziąl ten Miloszewicz na nich.
Poza tym to wydaje mi się, że zbrodniarzy się karze a nie karze narodu, który również byl wyrzynany z takim samym zacietrzewieniem przez islamistów.
Różnica była jednak taka, że Albańczycy trzymali z kim trzeba a Serbowie nie - wot takaja raznica
Ostatnio edytowane przez sambo : 05.03.2014 o godz. 08:34.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
|