To dobra informacja, niech Filipiak topi swoje pieniądze w warszawskim czwartoligowcu, bez przyszłości. Kiedys był sponsorem (nie wiem czy dalej) TSV Monachium, jakie to niesamowite wizje były przedstawiane

. I co ? Życie zresetowało te mrzonki jak zapowiedzi o LM przy Kałuzy

.