Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1293
Stary 05.03.2014, 08:25
spartan napisał(a):Wyświetl post
Za GW
Krakowska firma informatyczna Comarch została nowym sponsorem czwartoligowej Polonii Warszawa - ogłosił we wtorek klub na konferencji prasowej.
O tym, że Polonia znalazła kolejnego sponsora, było wiadomo od dawna, ale klubowi zależało na tym, aby jego nazwę ogłosić dopiero na początku marca. We wtorek "Czarne Koszule" poinformowały na konferencji prasowej, że nowy sponsorem Polonii będzie firma Comarch. Umowa została podpisana na rok. Nazwa sponsora pojawi się na koszulkach polonistów na tzw. rękawkach
To dobra informacja, niech Filipiak topi swoje pieniądze w warszawskim czwartoligowcu, bez przyszłości. Kiedys był sponsorem (nie wiem czy dalej) TSV Monachium, jakie to niesamowite wizje były przedstawiane . I co ? Życie zresetowało te mrzonki jak zapowiedzi o LM przy Kałuzy .
Odpowiedz cytując