Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
5307
05.03.2014, 06:43
Sprzedam lub wymienię na coś Wiślackiego Nokie E52 (Stan wizualny +db, bez simlocka, karta pamięci 2 GB, ładowarka, kabel USB, pudełko itd)
Szczegóły, pytania, oferty na PRIV!
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894