Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5307
Stary 05.03.2014, 06:43
Sprzedam lub wymienię na coś Wiślackiego Nokie E52 (Stan wizualny +db, bez simlocka, karta pamięci 2 GB, ładowarka, kabel USB, pudełko itd)

Szczegóły, pytania, oferty na PRIV!
Odpowiedz cytując