Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
wojtas87
Junior Member
Od: 03.2005
Offline
#
2445
04.03.2014, 21:53
Tylko wiesz.....Derby minełhy, pada informacja o racach i prawdopodobnych karach a tu na stronie SKWK, oskrażenia........po co ? wygląda to właśnie tak, że to specjalnie zrobione żeby była kara i awantura
wojtas87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojtas87
Znajdź inne posty napisane przez wojtas87