Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1292
Stary 04.03.2014, 20:46
Za GW
Krakowska firma informatyczna Comarch została nowym sponsorem czwartoligowej Polonii Warszawa - ogłosił we wtorek klub na konferencji prasowej.
O tym, że Polonia znalazła kolejnego sponsora, było wiadomo od dawna, ale klubowi zależało na tym, aby jego nazwę ogłosić dopiero na początku marca. We wtorek "Czarne Koszule" poinformowały na konferencji prasowej, że nowy sponsorem Polonii będzie firma Comarch. Umowa została podpisana na rok. Nazwa sponsora pojawi się na koszulkach polonistów na tzw. rękawkach


ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując