domin_czyzyny napisał(a):

"może kupie" to właśnie charakteryzuje wielu z Was. Dlatego trzeba działać inaczej, sami nie jesteście w stanie poświęcić ani 1 zł na cele inne niż bilet na mecz czy kiełbacha na meczu. Nie widzicie nic poza czubkiem swojego nosa...Macie w dupie wszystko...
Nie jest to demagogia. Jeśli nie będzie akcji 1 zł od biletu nie będzie tych ważnych rzeczy. Dlatego wiele tysięcy osób podpisało ten apel do klubu. Są to pewnie osoby, które na jesieni bywały najczęściej na meczach. W przychodziło nas wtedy ok 10000 osób na mecz, a podpisów jest 7000. Czyli ok. 70 % podpisało ten apel.
|
Was...
Macie....
Nie jesteście...
Nie widzicie...
Z kim Ty rozmawiasz?
Nas jest jeden.
Demagogią jest zarzucanie ludziom, że coś mają w dupie gdy tylko nie zgadzają się z Twoim punktem widzenia.