Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2436
Stary 04.03.2014, 19:40
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
"może kupie" to właśnie charakteryzuje wielu z Was. Dlatego trzeba działać inaczej, sami nie jesteście w stanie poświęcić ani 1 zł na cele inne niż bilet na mecz czy kiełbacha na meczu. Nie widzicie nic poza czubkiem swojego nosa...Macie w dupie wszystko...

Nie jest to demagogia. Jeśli nie będzie akcji 1 zł od biletu nie będzie tych ważnych rzeczy. Dlatego wiele tysięcy osób podpisało ten apel do klubu. Są to pewnie osoby, które na jesieni bywały najczęściej na meczach. W przychodziło nas wtedy ok 10000 osób na mecz, a podpisów jest 7000. Czyli ok. 70 % podpisało ten apel.
Was...
Macie....
Nie jesteście...
Nie widzicie...

Z kim Ty rozmawiasz?

Nas jest jeden.

Demagogią jest zarzucanie ludziom, że coś mają w dupie gdy tylko nie zgadzają się z Twoim punktem widzenia.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując