westersyl napisał(a):

|
Tylko, że w tym cały projekcie wszystko jest takie ogólne i nie sprecyzowane, za dużo tego. Gdybym mial lecieć do prezesa po kasę to wybrałbym jedną rzecz poczynił jakieś wstępne starania w tym kierunku, przedstawił wszystko kibicom jak na dłoni i dopiero na samym końcu chciał na to złotówkę od biletu. Jeśli nie był to projekt pisany przy piwie i w SKWK na wszystko mieli pomysły i wiedzieli co i jak chcą zrobić to wypada im pogratulować, należą im się słowa szacunku.
|
Rozumiem, że widziałeś ten projekt ?