palikot napisał(a):

Ale dajcie spokój temu Smudzie. On jest od trenowania. Ma nad sobą Bednarza na nim się skupcie, niech ponosi konsekwencje za swoich pracowników, za to co mówią.
|
Przepraszam bardzo, ale nie przeczytałes chyba wątku dotyczącego Smudy uważnie. Ja tez myślałem, ze Smuda jest od trenowania, a tu jednak wychodzi na to, że mu się cos we łbie poj...ło. Wpier...la sie w tematy nie mające nic wspólnego z trenowaniem druzyny. A skoro tak to czas aby ktos wyrównał go do pionu.
P.S. Fakt, ze olał dzieciaków, składajacych ślubowanie Wiśle mówi sam za siebie. Znajac zycie to niebawem wymysli jakąś bajeczkę jak o kolacji i braku na niej Małeckiego i będzie się wypłakiwał w Gazecie Krakowskiej serwując to stadionowym jeleniom. Klienci uwierzą, kibice nie.