Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2432
Stary 04.03.2014, 19:22
palikot napisał(a):Wyświetl post

Ale dajcie spokój temu Smudzie. On jest od trenowania. Ma nad sobą Bednarza na nim się skupcie, niech ponosi konsekwencje za swoich pracowników, za to co mówią.
Przepraszam bardzo, ale nie przeczytałes chyba wątku dotyczącego Smudy uważnie. Ja tez myślałem, ze Smuda jest od trenowania, a tu jednak wychodzi na to, że mu się cos we łbie poj...ło. Wpier...la sie w tematy nie mające nic wspólnego z trenowaniem druzyny. A skoro tak to czas aby ktos wyrównał go do pionu.

P.S. Fakt, ze olał dzieciaków, składajacych ślubowanie Wiśle mówi sam za siebie. Znajac zycie to niebawem wymysli jakąś bajeczkę jak o kolacji i braku na niej Małeckiego i będzie się wypłakiwał w Gazecie Krakowskiej serwując to stadionowym jeleniom. Klienci uwierzą, kibice nie.
Odpowiedz cytując