Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2430
Stary 04.03.2014, 18:49
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
kasa od takich jak Ty poszłaby tylko na cele przeze mnie wymienione, czyli zgodne z Waszymi "życzeniami". Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje pomnik, stworzenie Muzeum Wisły Kraków czy upiekszenie stadionu ? To są ogromne kwoty. Nie zapominaj, że spora część stadionu nie ma nic przeciwko temu, aby oprócz wspomagania takich zgodnych akcji, część kasy poszła także na cele ultras.
Tylko, że w tym cały projekcie wszystko jest takie ogólne i nie sprecyzowane, za dużo tego. Gdybym mial lecieć do prezesa po kasę to wybrałbym jedną rzecz poczynił jakieś wstępne starania w tym kierunku, przedstawił wszystko kibicom jak na dłoni i dopiero na samym końcu chciał na to złotówkę od biletu. Jeśli nie był to projekt pisany przy piwie i w SKWK na wszystko mieli pomysły i wiedzieli co i jak chcą zrobić to wypada im pogratulować, należą im się słowa szacunku. Głupota prezesa, który by z tego nie skorzystał. Jeśli zaś to miało to wyglądać w ten sposób, że jak będzie hajs to dopiero zaczniemy myśleć to chyba kolejność nie do końca prawidłowa.

Przyznam, że jestem zażenowany tymi artykułami, szczególnie mi się nie podoba że gdzieś naciąga się argumenty związane z Sobolem za pewne po to aby łatwiej zyskać sobie zwolenników. Ten piłkarz na to nie zasłużył żeby być "używanym" w konfliktach o "złotówkę" czy coś jeszcze innego. Ja wiem, że w ten sposób łatwo wzbudzić emocje u kibiców ale to według mnie to nie najlepszy sposób na zbieranie głosów poparcia.

Ludzie potrafią "dać kasę" jak wiedzą na co i po co to robią, potrafią się z tym utożsamić chociażby tu przykład udanej zbiórki na oprawę dla Radka.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.03.2014 o godz. 19:01.
Odpowiedz cytując