Temat
:
Telewizja DVB-T, NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Grodo
Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
753
04.03.2014, 18:35
Nigdy wiecej nc+
Powód: 100 pytan do
Ostatnio edytowane przez Grodo : 04.03.2014 o godz. 23:08.
http://images42.fotosik.pl/187/40972732df89fb25med.jpg
Grodo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grodo
Znajdź inne posty napisane przez Grodo