Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1285
Stary 04.03.2014, 18:31
Spoko, nie rozumiemy się i się nie zrozumiemy. Żyjcie tak jak chce tego salon tylko później nie płaczcie za to, że wam każą siedzieć na stadionie, nie odzywać mrody, płacić podatki po 100% zarobków itp. Po prostu żyjcie jak te marionetki i niewolnicy i oburzajcie się na wszystko na co każe się oburzać meinstream, czyli już niedługo będziecie musieli pedalów bronić co się całują na ulicy a komuś się to nie podoba, no bo jak to tak? Jak się moga komuś pedały nie podobać? Przecież teraz mamy inne czasy, to nie jakies głupie lata 90-te, czasy się zmieniają więc aborcja, eutanazja, homopropaganda ok ale żeby zaraz na stadionie się bić to nie.

I ja żadnej ideologii do niczego nie musze dorabiać bo jakbyście mogli zauważyć to kibicowanie w Polsce odkąd pojawiły się zorganizowane grupy kibiców równało się z zaydmami, napierdalaniem się itd. Także to wy dorabiacie ideologię do tego, że cos sie stalo na meczu Legia-Jaga. Stało się bo to część kibicowania a wy udajecie, że to jakieś dziwactwo. Wyprali wam mózgi te rządowe pajace do cna
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując