Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1283
Stary 04.03.2014, 18:06
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To jest tak jak za czasów II wojny światowej. Tam też było chujowo ale stabilnie i lepiej było Niemców nie zabijać bo oni za każdego zabitego esesmana ubijali za karę 10 przypadkowych Polaków. I tak samo ma być na stadionie? Jest źle ale lepiej siedzieć icho, wyzbyć sięk orzeni to będzie lepiej? Chuja będzie lepiej. Jak się damy zgnoić im to zrobią to co ruskie czy szwaby chcieli z Polską robić.
Widzę, że ambitnie pretendujesz do nagrody "Najbardziej debilne porównanie roku".
Odpowiedz cytując