Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2426
Stary 04.03.2014, 17:21
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Tania demagogia.

Kolega nie ma ochoty by z jego pieniędzy finansowano niezgodne z jego przekonaniami treści. Jak będą cegiełki na pomnik, to może kupi. Podobnie z innymi akcjami.

Złotówka na SKWK od biletu, to forma podatku. Ja podatków nie lubię.
"może kupie" to właśnie charakteryzuje wielu z Was. Dlatego trzeba działać inaczej, sami nie jesteście w stanie poświęcić ani 1 zł na cele inne niż bilet na mecz czy kiełbacha na meczu. Nie widzicie nic poza czubkiem swojego nosa...Macie w dupie wszystko...

Nie jest to demagogia. Jeśli nie będzie akcji 1 zł od biletu nie będzie tych ważnych rzeczy. Dlatego wiele tysięcy osób podpisało ten apel do klubu. Są to pewnie osoby, które na jesieni bywały najczęściej na meczach. W przychodziło nas wtedy ok 10000 osób na mecz, a podpisów jest 7000. Czyli ok. 70 % podpisało ten apel.
Odpowiedz cytując