Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2422
Stary 04.03.2014, 14:06
Pero napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie odzwierciedleniem stanowiska większości kibiców jest kwota jaką udaje się zebrać do puszek. Ja np. nie wrzucam na oprawy* i wcale nie mam ochoty żeby złotówka z mojego biletu szła gdzie indziej niż do klubu.

*Od momentu transparentu na Frankowskiego. Chcę uniknąć sytuacji ze zapłacę na oprawę której treść jest całkowicie sprzeczna z moim zdaniem
nie masz ochoty, aby powstał porządny pomnik Henryka Reymana ?
nie masz ochoty, aby powstało prawdziwe Muzeum Wisły Kraków ?
nie masz ochoty, aby wnętrza trybun były wymalowane ładnymi grafami o tematyce wiślackiej ?

Na te cele miały iść pieniądze z akcji "1 zł od biletu". Czy naprawdę niektórzy ludzie są zaślepienie nienawiścią wobec kibiców, którą wpaja gówno wybiórcze, tvn i inne media ? Czy może tylko udają kibiców Wisły Kraków na tym forum, a w rzeczywistości są parchami ?

Uwalenie przez klub tej wspaniałej inicjatywy może być największym błędem obecnych władz WISŁA KRAKÓW S.A.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 04.03.2014 o godz. 14:15.
Odpowiedz cytując