Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1507
Stary 04.03.2014, 13:08
Amptiq napisał(a):Wyświetl post
o właśnie, chodziło mi o x360ce, bardzo dobry program.
Co do bitwy PES vs. FIFA to z mojego doświadczenia w PESa gra się łatwiej, w fifie jest o wiele bardziej skomplikowany system odbioru piłki i wykonywania kiwek, przez co początkowe rozeznanie przychodzi trudniej i jest bardziej wymagające. PES mi się wydaje bardziej kanapowy, do zagrania z kolegami przy piwie.

A ja słyszałem właśnie odmienne zdanie od ludzi, którzy przestawili się z Fify 14 na Pesa. Ilu graczy tyle opinii.
Odpowiedz cytując