Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1278
Stary 04.03.2014, 12:45
Cytat:
Owszem, telewizja robi ludziom wodę z mózgu - tyczy się to wielu tematów wśród których na pewno znajduje się tematyka kibicowska, trudno mi się z tym nie zgodzić. ALE w tej sytuacji nie widzę nawet pola do specjalnej manipulacji, wszystko widać czarno na białym, jest akcja i jest reakcja w czystej postaci, a motywacja tego bydła mnie nie interesuje. Ustawki? ok, ładowanie się po gębie za klub (polemizowałbym)? ok, tylko proszę nie na stadionie.
Myślenia w kategoriach, że jak ktoś nie popiera podobnej zadymy to z pewnością jest niekumatym januszem, który łyka papkę medialną niczym młodym pelikan nawet nie komentuje.. Dla mnie to po prostu jak najbardziej normalne i zdroworozsądkowe podejście do tematu. I podkreślam - wiem, że społeczeństwo jest po kilku ostatnich nagonkach wyczulone na kibiców, a wiele spraw jest niepotrzebnie wyolbrzymianych.
edit: Odnośnie rac - race są zajebiste i zawsze mi się podobały. Wolę je jednak jako element oprawy, a nie trawnika.
Nie chodzi o to, że komuś się coś nie podoba tylko o to jakie argumenty podaje na to, że mu się to nie podoba i jakiej piany w pysku dostaje jak myśli o tej sytuacji, jak go taka sytuacja w oczy kole.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując