Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2419
Stary 04.03.2014, 12:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jakiej rezygnacji z tysięcy złotych ? Skoro te pieniadze już dawno ma w swojej kasie bo kibicom z C sprzedał wcześniej karnety. Dlatego teraz ma ich w d...e, bo pieniądze w garści.
Inna śpiewka bedzie wtedy kiedy ogłoszony będzie bojkot kupowania karnetów, wtedy Bednarz bedzie musiał nabrać szacunku do kibiców, bo mu wtedy dopiero wyleci z budzetu kilkadziesiąt tysięcy za bilety.
Zamknęliby cały stadion, bileciarze by nie przyszli = strata kilku tysięcy. Tak trzeba rozumować, jeśli chodzi o decyzje.

Po cyrkach na Legii, żeby się co poniektórzy nie zdziwili, gdy bojkot karnetów nic nie da.
Odpowiedz cytując