Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
 
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1506
Stary 04.03.2014, 12:38
o właśnie, chodziło mi o x360ce, bardzo dobry program.
Co do bitwy PES vs. FIFA to z mojego doświadczenia w PESa gra się łatwiej, w fifie jest o wiele bardziej skomplikowany system odbioru piłki i wykonywania kiwek, przez co początkowe rozeznanie przychodzi trudniej i jest bardziej wymagające. PES mi się wydaje bardziej kanapowy, do zagrania z kolegami przy piwie.
Odpowiedz cytując