fanfan napisał(a):

|
Każdy ma własny rozum i wierzy w to co chce oraz komu chce ale i tak najbardziej żałosne jest obrażanie przez internet - łał co za odwaga ...
|
Zostaw w spokoju internetowego wojownika.
Kocur napisał(a):

Ale jakby to łysy powiedział wprost a nie mówił że decyzję podjął Obama to by była całkiem inna gadka.
Chodzi o wiarygodność człowieka.
|
Czyli, co? SKWK będzie robić bojkot bo Bednarz nie powiedział całej prawdy? Pomijam fakt, że każdy średnio rozgarnięty zajarzył, że poszedł on na układ dbający o dobro klubu. Powiewa trochę absurdem. I w kogo ma uderzyć ten bojkot? W Bednarza? Smude? Uderzy jedynie w klub Wisła. Bo chyba nie sądzicie, że jak SKWK tupnie nóżką to Cupiał zwolni wyżej wymienionych.
A co do złotówki to jak widać chodziło też o coś więcej o czym pismo SKWK nie wspomina.
PS. No niestety, ale póki tu Bednarz pracuje to jest też jego klub, tak samo jak Smudy, Brożka, pana Janusza piknika itd.