Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2417
Stary 04.03.2014, 12:35
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Każdy ma własny rozum i wierzy w to co chce oraz komu chce ale i tak najbardziej żałosne jest obrażanie przez internet - łał co za odwaga ...
Zostaw w spokoju internetowego wojownika.

Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ale jakby to łysy powiedział wprost a nie mówił że decyzję podjął Obama to by była całkiem inna gadka.
Chodzi o wiarygodność człowieka.
Czyli, co? SKWK będzie robić bojkot bo Bednarz nie powiedział całej prawdy? Pomijam fakt, że każdy średnio rozgarnięty zajarzył, że poszedł on na układ dbający o dobro klubu. Powiewa trochę absurdem. I w kogo ma uderzyć ten bojkot? W Bednarza? Smude? Uderzy jedynie w klub Wisła. Bo chyba nie sądzicie, że jak SKWK tupnie nóżką to Cupiał zwolni wyżej wymienionych.

A co do złotówki to jak widać chodziło też o coś więcej o czym pismo SKWK nie wspomina.

PS. No niestety, ale póki tu Bednarz pracuje to jest też jego klub, tak samo jak Smudy, Brożka, pana Janusza piknika itd.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 04.03.2014 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując