|
Przeciez ogolnie tzw Janusze to wytwor tylko i wylacznie mediow. Kiedys jakos w mediach nie .......ono jak maja wygladac stadiony, jak ma wygladac doping, jak maja wygladac kibice - wtedy nikomu nie przeszkadzaly race, zadymy, wulgaryzmy itp itd bo to byl normalny dodatek do meczu, nikogo to nie szokowalo, nie dziwilo i kazdy wiedzial na co sie pisze.
Od kiedy w tv zaczela sie nagonka na kibicow, od tamtej pory uaktywnily sie Janusze narzekajacy na to samo na co narzekaja w tv, czego najlepszym przykladem jest to forum.
|