Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 04.03.2014, 12:29
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Anonymous z Ukrainy wysyłają Polsce ostrzeżenie http://kronikanarodowa.pl/index.php?...sce-ostrzeenie


Prowokacje na majdanie (tylko dla pełnoletnich):
http://3rm.info/43920-na-maydane-svo...zatelstvo.html
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/st...e-swoi-2014-02
He, he, he wyjątkowo tępy putinowiec to napisał. Mimo wszystko uważam, że KGB ma lepszych specjalistów od dezinformacji . Chyba wszyscy teraz są zaangażowani na Ukrainie więc jakiegos tępaka użyli do napisania tych bzdur. Naziści doszli do władzy he, he, he. A w Moskwie demokraci kochający pokój
Odpowiedz cytując