kamikaze napisał(a):

He, he, he wyjątkowo tępy putinowiec to napisał. Mimo wszystko uważam, że KGB ma lepszych specjalistów od dezinformacji

. Chyba wszyscy teraz są zaangażowani na Ukrainie więc jakiegos tępaka użyli do napisania tych bzdur. Naziści doszli do władzy he, he, he. A w Moskwie demokraci kochający pokój
