Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2413
Stary 04.03.2014, 12:14
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Mieliśmy zatem wybór, albo przyjmiemy taką karę, albo zostanie zamknięty cały stadion, a w dodatku nasi kibice otrzymają zakaz wyjazdowy.
Dla mnie jest to jakieś wytłumaczenie...
Ty chyba dalej nie rozumiesz o co chodzi ? Nie rzecz w tym, ze sektor został zamknięty tylko kto stoi za decyzją o nie wpuszczeniu kibiców z sektora C na inne sektory tak jak to miało miejsce w Warszawie, gdzie Żyleta była zamknięta i kibice Legii z Żylety siedzieli na innych sektorach.
Odpowiedz cytując