Mati_ napisał(a):

|
Tylko kto na niej straci? Wszyscy.
|
No to wytłumacz to Bednarzowi. Tylko pamiętaj, ze dla niego Wisła to tylko przejściowe miejsce pracy (jutro bedzie np. w Bydgoszczy, Lubinie, Gdyni, Poznaniu itd ) a dla nas to jest nasza miłość i nikt nie wybiera się gdzie indziej. To jest nasz klub, nie Bednarza.