Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2412
Stary 04.03.2014, 12:11
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Tylko kto na niej straci? Wszyscy.
No to wytłumacz to Bednarzowi. Tylko pamiętaj, ze dla niego Wisła to tylko przejściowe miejsce pracy (jutro bedzie np. w Bydgoszczy, Lubinie, Gdyni, Poznaniu itd ) a dla nas to jest nasza miłość i nikt nie wybiera się gdzie indziej. To jest nasz klub, nie Bednarza.
Odpowiedz cytując