Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1505
Stary 04.03.2014, 12:07
Bardziej w formie humoru napisałem, z tego względu, że gram w Pesy od wersji ISS Pro na PS1. A ostatnia Fifa w jaką dłużej grałem to wersja 2002.
Odpowiedz cytując