fanfan napisał(a):

Nie wiem dlaczego wiele osób tak szybko wydało osąd po tym artykule na SKWK i nie poczekało na odpowiedź kogoś z klubu . Przecież nie pierwszy raz na stronie stowarzyszenia pewne argumenty są naciągane na siłę a w innych sprawach nie wszystkie szczegóły są podawane zwłaszcza te mniej wygodne .
Tutaj jest link do wywiadu z Bednarzem :
http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...stop,id,t.html
|
No i co można przeczytać z tego wywiadu ? Odpowiedział choć na jedno pytanie czy tylko kluczył ? Odpowiedział kto stoi za niewpuszceniem kibiców z z C na inne sektory ? Ten wywiad to jedno wielkie gówno i zapowiedź wojenki z kibicami. Wszystko na to wskazuje , że jak chcą to ją będą mieli.