JPnaStówe napisał(a):

Mamy pięciu podstawowych zawodników spoza unii europejskiej:
Gordan Bunoza
Marko Jovanović
Donald Guerrier
Emmanuel Sarki
Semir Stilić
Ostoja Stjepanović
co z nimi będzie, jak za rok wprowadzą zakaz gry zawodnikom spoza unii :( ?
|
Bunoza - odpada po sezonie
Jovanovic - prawdopodobnie będzie walczył o miejsce, choć nie wiadomo co z jego zdrowiem
Gurrier - na tą chwilę jedno miejsce zarezerwowane dla niego
Sarki - nie wiadoma, myślę, że spróbuja go opchnąć w lecie
Stilić - tak jak wyżej napisali, pewnie z niego polaka zrobią, choć na tą chwilę po Gurierze drugi w kolejce
Stjepanović - prawdopodobnie odejdzie, potrzebujemy kogoś lepszego
Guedes - ten polakiem może zostać za chwilę
2/3 miejsc na kolejny sezon jest zarezerwowanych, pozostaje jedno miejsce choć...za dwa sezony limit już będzie wynosił 2 graczy
reforma dobra, ale wydaje mi się, że lepsza byłaby gdybyśmy zrobili jak na Ukrainie podział 5 graczy z paszportem Ukrainy i 6 obcokrajowców, bo ta aktualna to trochę faworyzowanie państw UE a to wcale nie oznacza, że w UE są lepsi gracze niż po za nią