Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.03.2014, 11:39
No więc właśnie moje porównanie miało na celu przedstawienie,że Jaga tak jak w moim przykładzie była w znacznej większości,a nie wiedzieli w ktorą stronę spier***** ,a z początku postawiła sie garstka kibiców. Nigdzie nie pisałem,że chwalę Legie za akcje na swoim stadionie,pisałem tylko o bezradności (frajerstwie) kibiców Jagielloni,któzy zostali zaatakowani i tyle co na ten temat chciałem napisać.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 04.03.2014 o godz. 12:07.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując