Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1272
Stary 04.03.2014, 11:36
haeno napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza rzecz, nie ma usprawiedliwienia dla ludzi, którym do szczęścia jest potrzebne spuszczenie w.......u drugiej osobie czy zniszczenie czyjegoś mienia..
Kolejny ktory wie lepiej co autor mial na mysli... Jesli sa dwie grupy ktore chca sie sprawdzic ktora lepsza i w tym celu daja sobie po pysku to co? Maja taka ochote i tyle, nie powinien im nikt tego zabraniac.
haeno napisał(a):Wyświetl post
że nikt nie zgłasza przestępstwa/problemu nie znaczy, że go nie ma.
Wlasnie caly problem w ludziach wychowanych w lewackiej ideologii "milosci" jest taki, ze lubia szukac problemow tam gdzie ich nie ma...
Odpowiedz cytując