haeno napisał(a):

|
Pierwsza rzecz, nie ma usprawiedliwienia dla ludzi, którym do szczęścia jest potrzebne spuszczenie w.......u drugiej osobie czy zniszczenie czyjegoś mienia..
|
Kolejny ktory wie lepiej co autor mial na mysli... Jesli sa dwie grupy ktore chca sie sprawdzic ktora lepsza i w tym celu daja sobie po pysku to co? Maja taka ochote i tyle, nie powinien im nikt tego zabraniac.
haeno napisał(a):

|
że nikt nie zgłasza przestępstwa/problemu nie znaczy, że go nie ma.
|
Wlasnie caly problem w ludziach wychowanych w lewackiej ideologii "milosci" jest taki, ze lubia szukac problemow tam gdzie ich nie ma...