Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1271
Stary 04.03.2014, 10:57
Jakoś nie słyszałem żeby ktoś z Jagi płakał, że dostał po łbie, żeby jakieś donosy słali na policję czy żalili się w mediach a tu niektórzy stają w obronie wielce pokrzywdzonych Bialostoczan, któych po prostu... nie ma.
Zajmijcie się ważniejszymi sprawami a nie jakimiś błahostkami. Płaczecie tak tylko dlatego, że media wam podsunęły powód. Gdyby tej sytuacji nie pokazali w tv to byście gówno wiedzieli i by was żadna Jaga ani Legia nie rpzejmowała. A tak to wielki płacz bo zobaczyli na filmie jak 100 Legionistów wjeżdża w sektor Jagi. To samo z Ukrainą czy pijanymi kierowcami na drogach. Macie wyjebane na to, że gdzieś giną ludzie dopóki media nie zrobią mody na cierpienie tak jak w przypadku Ukrainy. Wyjebane macie na jakichś murzynów, którzy giną z głodu, w wojnach, czy na tle religijnym, bo wam tego w tv nie pokazują. Wyjebane macie na ofiary komunizmu w Polsce bo wam w mediach nie karzą o nich myśleć. Wyjebane mieliście jak USA zabierało Kosowo Serbii czy jak UE i USA chciały swe łapska do Ukriany przlepić a już wielkie halo bo Putin robi to samo. Wyjebane macie na ludzi, którzy codziennie giną na drogach dopóki w mediach nie nakręci się tematu o pijaku, który zabił ludzi.
To myslenie jest takie tępe, że aż wstyd panie i panowie. Przez takie dawanie sobą manipulować później problemem numer jeden jest raca na boisku albo to, że ktoś chciał i dal sobie po ryju a nie inne naprawdę ważne, ogólnopolskie sprawy, afery.

Haeno - przecież ja nie mówię, że takie akcje to coś wspaniałego. Po prostu ja nie pieprzę, że stała się rzecz okropna. Trzeba zachować proporcje. Oburzanie się na to, że ktoś ma taką rozrywkę jest bezsensu. Przeklinanie tych ludzi i chęć wyrżnięcia ich jak bydła to debilstwo, bo to tak jakby chcieć usadzić na krzesło elektryczne jakiegoś kiesoznkowca co kradnie ludziom po 20 zł a nie oburzać się na te łajzy rządowe, które kradną miliony. Skoro ci ludzie zaśługują na takie potępienie i tak pragniecie żeby sprawiedliwości stało się za dość to gdzie jesteście jak trzeba osądzać polityków, wytykać im ich błędy, i jak ukarać właśnie tych szkodników z "góry"?
Oczywiście nie generalizuje ale wydaje mi się, że większość tych kibicojebnych, a na pewno ci, któzy czytają GW i oglądają TVN są za powieszeniem tych okropnych kiboli a jakoś to co robi rząd ich nie interesuje, to co robił przykąłdowy Bauman jest spoko i w sumie to było dawno, nieprawda, trzeba żyć trenaźniejszością i wybaczać mordercom, a tak w ogóle nie jestem za karą śmierci ale do kiboli to powinni z ostrej amunicji strzelać. To jest typowe myślenie jełopów wychowanych przez media - i mam podstawy żeby tak twierdzić bo widze w otoczeniu po ludziach co myślą.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 04.03.2014 o godz. 11:05.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując