Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1260
Stary 04.03.2014, 08:56
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Słabości fizycznej Jagi pewnie tak ale słabości umysłowej Legii na pewno.
No i o co wielkie halo? Dali sobie po mordzie i sie rozeszli w spokoju. A tu juz legiony "mlodych, wyksztalconych z wielkich miast" trabia o tym jak to nieladnie sie kibice na meczu zachowali. A to po prostu taki maly flash back z lat '90, nic wielkiego przeciez sie nie stalo.
Legia pewnie dostanie kare, i to sowita, ale nic nam do tego. Natomiast ci ktorzy ja popieraja albo postuluja nawet wieksza - Macie wzor listu parchatych "o rowne traktowanie", wiecej dodawac nie musze.
Odpowiedz cytując