Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1255
Stary 04.03.2014, 00:36
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Na koniec dokleją walkowera. Wisła będzie wniebowzięta.
Zależy co rozumiesz przez Wisłę. Jeśli kibiców, to może niektórzy. Jeżeli klub, to - niekoniecznie. Przy obecnej kadrze i problemach finansowych "walka o Ligę Mistrzów" to będzie mega łapanka. Ślepi, kulawi i garbaci będą ściągali z całej kuli ziemskiej na testy do nas. Kasy na tym nie zarobimy, kompromitacja pewna jak w banku, a jak Cupiał się napali, to po niemal pewnym w.......u polecą głowy.

A pretensje proponuję mieć do siebie, bo takich rzeczy nie załatwia się od dawna na stadionach. To nie był pierwszy raz kiedy po waszym debiliźmie zaczyna się debata na temat bezpieczeństwa na stadionach i związanych z tym przepisach. Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć jak się to skończy, zwłaszcza przed wyborami - i nie, na pewno nie złagodzeniem obecnych.

Wygląda na to, że najbardziej zadowoleni z całej sytuacji jesteście wy.

P.S. Czekam jak garbaci kibice napiszą jakiś list otwarty w sprawie Legii.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.03.2014 o godz. 03:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując