Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1252
Stary 03.03.2014, 23:07
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
No to może trochę inaczej Ci przedstawie bo widze,że z kibicowaniem masz tyle wspólnego co ewentualne pójście na mecz i powrót z niego taryfą,a o sprawach poza boiskowych dowiadujesz sie co najwyżej z gazet,ewentualnie z internetu.
Zostajesz zaczepiony z żoną/dziewczyną w towarzystwie brata i kuzyna przez jakiegoś kogucika chcącego od was parę groszy na piwo,zakładając że odmówisz (pewności nie mam),on udeża Twoją kobiete w twarz.Idąc Twoim myśleniem sugerującym,że w tych czasach przemoc nie jest w modzie,grzecznie go przepraszasz i
Nadstawiam mu drugi policzek.
Beznadziejne porównanie.
Odpowiedz cytując