|
@hubert.fan - mam wrażenie, że Lucjusz ironizuje, nawiązując iż skrajnym debilizmem jest sranie we własne gniazdo na stadionie.
Co do rozgrywek - ja dla Widzewa nie widzę już ratunku nawet w podziale punktów. Szkoda, że nie będzie ekstraklasy w Łodzi.
|