Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1248
Stary 03.03.2014, 22:36
@hubert.fan - mam wrażenie, że Lucjusz ironizuje, nawiązując iż skrajnym debilizmem jest sranie we własne gniazdo na stadionie.

Co do rozgrywek - ja dla Widzewa nie widzę już ratunku nawet w podziale punktów. Szkoda, że nie będzie ekstraklasy w Łodzi.
Odpowiedz cytując