WiślakNH napisał(a):

|
Co mnie zadziwia to frajerstwo Jagiellonii,40 osób sieje popłoch w ich sektorze nie do wiary.
|
Otóż to, masakryczna hańba. Możemy tylko odetchnąć z ulgą, że zgodny z mońkami już nie ma i nie musimy się za nich wstydzić...
Ciekawe jakby u nas była taka siara co pisalibyście? W dzisiejszych czasach wandalizm i chuliganka stadionowa to głupota i frajerstwo do potęgi n-tej. W czasach takich możliwości technologicznych, komunikacji itd jest to nieopłacalne. Tak samo jak 300 lat temu były wielkie bitwy, tak dzisiaj działania wojenne mają trochę inną charakter...