Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2014, 22:08
Stadion będzie zamknięty. Alf będzie wniebowzięty.
Zakaz wyjazdowy nam dowalą. Policja będzie wniebowzięta.
Dorzucą bajońską karę. Reszta ligi będzie wniebowzięta.
Na koniec dokleją walkowera. Wisła będzie wniebowzięta.
Odpowiedz cytując