|
Nigdy jeszcze chyba środowisko stadionowych kibiców nie było tak podzielone jeśli chodzi o burdy.
Tak sobie czytałem te wszystkie wasze posty z dzisiejszego dnia i obie strony mają swoje zacięte argumenty.
Podbeskidzie i Pogoń remisuje. Miałem napisać, że górali i Widzewa chyba nic już nie uratuje przed spadkiem ale przecież jest dzielenie punktów.
Reforma którą należy dopracować ale która generalnie ma więcej plusów, dosyć istotnych.
|