Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1240
Stary 03.03.2014, 22:04
Nigdy jeszcze chyba środowisko stadionowych kibiców nie było tak podzielone jeśli chodzi o burdy.

Tak sobie czytałem te wszystkie wasze posty z dzisiejszego dnia i obie strony mają swoje zacięte argumenty.

Podbeskidzie i Pogoń remisuje. Miałem napisać, że górali i Widzewa chyba nic już nie uratuje przed spadkiem ale przecież jest dzielenie punktów.

Reforma którą należy dopracować ale która generalnie ma więcej plusów, dosyć istotnych.
Odpowiedz cytując