Zwitter napisał(a):

W związku z postem wyżej.
Ludzie, życzyć Legii jak największych kar to jest czyste skur...stwo! Ja pier...le takie Mistrzostwo Polski, jak wygrać ligę to tylko na boisku. W ogóle nie pojmuję jak można się cieszyć z tego, że takie mecze jak Legia - Wisła czy Legia - Lech będą wyglądały jak stypa a nie piłkarskie święto na całą Polskę. Jeb...cie się w łeb co niektórzy.
|
A ja właśnie się cieszę legła dostanie karę. Piszesz że jak wygrywać to tylko na boisku, ok ale przypomnij sobie ile meczy dla legii było przekręconych, i ile mieli z tego punktów. Wcale nie jest mi ich szkoda. Jedynie zgadzam się z Tobą w tym że mecze bez kibiców tracą praktycznie sens.