Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.03.2014, 21:45
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Nie bronię Rudego ale w przypadku gazu z USA nie jest to takie proste. Oni wcale nie chcą go eksportować. Mają tani gaz dla siebie przez co ich gospodarka ma łatwiej. Francja i Niemcy nie tyle są ruskimi pachołkami co mają wyjebane na kogokolwiek poza samym sobą. Taka karma - każdy patrzy na swój interes. Obiektywnie - jakie znaczenie z punktu widzenia Francuzów ma nawet powiedzmy aneksja Polski przez Ruskich? Odpadnie konkurencja w kolejce po dopłaty dla rolników...
Znaczenie ma i to bardzo duże. Nikomu w Europie nie jest, a przynajmniej nie powinna być na rękę silna Rosja. To jest kraj nieobliczalny i prędzej, czy później będą z tego kłopoty. Tylko niektórzy, na zachód od nas, albo tego nie rozumieją, albo nie chcą zrozumieć.
Odpowiedz cytując