Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2402
Stary 03.03.2014, 21:38
A to Bednarz nie jest już dobry ?
I Smuda też ?

Mętlik mam

A co z holendrami już są dobrzy czy wciąż jeszcze źli ?
Jakiś niespodziewany zwrot akcji w tej sprawie jest przewidywany ?

A i co z młodymi Polakami ? Stawiamy czy nie ?

Jak żyć...

Ps. Zamiar spuszczenia sprzedaży biletów do cośtamfive, o ile informacja jest prawdziwa, nie można inaczej traktować jako sabotaż.
Odpowiedz cytując