A to Bednarz nie jest już dobry ?
I Smuda też ?
Mętlik mam
A co z holendrami już są dobrzy czy wciąż jeszcze źli ?
Jakiś niespodziewany zwrot akcji w tej sprawie jest przewidywany ?
A i co z młodymi Polakami ? Stawiamy czy nie ?
Jak żyć...
Ps. Zamiar spuszczenia sprzedaży biletów do cośtamfive, o ile informacja jest prawdziwa, nie można inaczej traktować jako sabotaż.