|
Ktoś informuje, że jakieś złe rzeczy dzieję się w klubie, że zbliża się jakaś katastrofa. Po czym możemy przeczytać, że Smuda nie przyszedł na jakieś ślubowanie czy piłkarze nie przeszli przez Błonia. Kolejne kwestie Sobola. Nie przypominam sobie aby klub kiedy kol wiek informował o tym, że nie dogadano się z Sobolem w kwestiach finansowych - Nic takiego nie było . Smuda go nie chciał i ta wiedza była dostępna powszechnie, taka jego koncepcja. Decyzje są zawsze trudne ale czasami trzeba je podjąć, rzecz naturalna w wielu klubach nawet tych topowych. Real Madryt też musiał pozbyć się Raula, Juventus - Del Piero.
Co prezentuje Smuda ? Czy to takie trudne do rozszyfrowania. Już tyle lat jest w lidze. dlatego nie rozumiem, że nagle oczekiwano czegoś innego. Tak Smuda ma wszystko w 4 literach i interesuje go tylko pierwsza drużyna za co mieli do niego pretensje chociażby w Poznaniu. Dla mnie coś co było wiadome.
Paweł Stolarski - chłopak czuł się gotowy na Ekstraklasę nawet chciał podbijać Legię. U nas grał dość często słabo bo słabo ale grał teraz nie potrafi się zmieścić w 18 meczowej Lechii gdzie Probierz wystawił w jednym z meczu na prawej stronie piłkarza o nazwisku Oualembo. Jeśli ktoś ogląda ekstraklasę pewnie kojarzy jaki poziom prezentuje ten zawodnik. Ciekawostką jest to, że obaj panowie mają wspólnego to, że zostali ośmieszeni przez Luisa Carlosa z Zawiszy. A można było przekalkulować, że Burliga będzie łapał kartki i nie jest okazem zdrowia, szansa na grę była spora.
Uważam, że w klubie pracować ludzie, którzy są "top" w swoich dziedzinach, a nie dlatego, że ktoś się utożsamia.
Jeśli istniało zagrożenie, że ktoś mógł ujawniać jakieś tajemnice szatni kibicom to nie powinien pracować w klubie. Takie jest moje zdanie.
|