Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 03.03.2014, 20:54
To po h... nam taka unia? Żeby ryb nie można było łowić i kiełbas wędzić? Trzeba walić prosto z mostu jak się s....ią dla kasy to nazywać ich ku..ami.

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ale oni przecież dobrze o tym wiedzą od lat i niedawno okrążyli nas bałtycką rurą, blokując nam w dodatku port w Swinoujściu. A Francja, he, he, he głowny adwokat Rosji w EU i zawsze chętna za pieniadze.
Wiedzą ale do teraz mogli udawać idiotów. Skończyło się. A rura? Co się stanie jak wpłynie coś z dużym zanurzeniem? Szlag trafi rurę czy statek?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.03.2014 o godz. 20:59.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując